Select language

Naujiena

Informacija dėl nekokybiškų sąsiuvinių

2022 09 14

Gerb. Kliente,

Norime Jus informuoti, jog kaip ir kiekvienais metais artėjantiems mokslo metams užsakėme gamybą ir į prekybą išleidome klientų per ilgą laiką pamėgtus aukštos kokybės sąsiuvinius skirtus 1-2 klasės mokiniams. Šių sąsiuvinių vidinių lapų storis siekia net 100gsm, todėl rašant bet kokios rūšies rašikliais ar plunksnakočiais rašalas nepersigeria į kitą lapo pusę, sąsiuvinio linijos ar langeliai yra ryškūs ir tai gana ženkliai palengvina mokymosi rašyti procesą.

Deja, tačiau dar pavasarį, prieš pat sąsiuvinių gamybos pradžią, daugelis ne tik Lietuvos, bet ir didelės dalies Europos spaustuvių susidūrė su milžinišku ir visiškai iš anksto neplanuotu popieriaus žaliavos, kuri naudojama sąsiuvinių gamyboje, trūkumu, buvo atšauktos visos turėtos popieriaus rezervacijos, o likusio rinkoje popieriaus kainos ėmė augti didžiuliais tempais.

Spaustuvės žaliavą sąsiuvinių ir kitos popierinės produkcijos gamybai buvo priverstos pirkti ne tik iš esamų žaliavos tiekėjų su kuriais bendradarbiauja ilgus metus, bet ir iš tų, kurie tuo metu Europos sandėliuose turėjo tam tikrus kiekius popieriaus atsargų atitinkančių gaminamos produkcijos techninius reikalavimus (popieriaus storis, baltumas, šiurkštumas, permatomumas ir kt.).

Prasidėjus naujiems mokslo metams ir mokiniams pradėjus rašyti į mūsų platinamus sąsiuvinius, iš klientų gavome pirmuosius nusiskundimus dėl netinkamos popieriaus kokybės, kuomet sąsiuvinio lape rašalu rašomas tekstas persigeria net per kelis lapus. Nieko nelaukdami patikrinome savo sandėliuose turimų sąsiuvinių kokybę ir gautoms pretenzijoms pasitvirtinus, nedelsiant sustabdėme šių sąsiuvinių prekybą ir tiekimą didmeniniams klientams bei susigrąžinome visus iki tol neparduotus kiekius. Deja, bet iki kol buvo pastebėta netinkama popieriaus kokybė, ženkli dalis sąsiuvinių jau buvo parduota ir pasiekė galutinį jų naudotoją.

Nuoširdžiai apgailestaujame ir atsiprašome kiekvieno kliento, kuriam teko nusivilti įsigytų sąsiuvinių kokybe ir patikiname, jog esame pasiruošę kompensuoti arba pakeisti kokybiškais sąsiuvinius net ir tuomet, jei į juos jau buvo pradėta rašyti. Taip pat užtikriname, kad šiuo metu sandėlyje turimos sąsiuvinių atsargos yra kokybiškos ir visiškai atitinka šiems sąsiuviniams keliamus reikalavimus.

Jei įsigijote netinkamos kokybės sąsiuvinius ir pageidaujate juos grąžinti ar norite pakeisti kokybiškais, prašome su mumis susisiekti kontaktais:

  • · administracija bei didmeninės prekybos skyrius:

Tel. Nr. +370 5 210 2255;

Mob. +370 618 00776;

El. paštas info@technoinform.lt

  • · parduotuvė Vilniuje:

Tel. Nr. +370 5 210 2255;

Mob. +370 616 10863;

El. paštas parduotuve@technoinform.lt


0001_309012-309036-309029-brokas_1663141961-65cd973d4b331d00cc0da3a79fc44a88.jpg
Pinigų grąžinimas
100% prekių grąžinimo garantija
Greitas pristatymas
Pristatymas į namus visoje Lietuvoje
Saugus pirkimas
Saugus ir patogus atsiskaitymas internetu
Pagalba telefonu
Informacija ir konsultacijos telefonu